23.06.2015

Корупціонери будь-шо намагаються потрапити до Укрпошти

Андрій Хорошевський поруч із своїм другом Віктором Януковичем-молодшим на бріфінгу, де вони розповідають про черговий етап перегонів на позашляховиках. Замість розвивати поштові послуги, Хорошевський із друзями витоптував важкими автівками поля та розбивав лісові дороги.

Не встигла «Укрпошта» прийти до тями після корупційного розбою вчиненого попереднім керівництвом державного підприємства, як піддалася інформаційним атакам з боку справжньої банди шахраїв і аферистів, які свого часу намагалися розграбувати Київську дирекцію «Укрпошти».

Очолює це організоване угруповання колишній директор Київської дирекції Андрій Хорошевський. У червні минулого року його звільнили з цієї посади за підозрою в корупції і розкраданні в особливо великих сумах - йому інкримінували розкрадання на суму 16 млн. доларів США. Офіційними причинами звільнення вказали збитковість очолюваної ним дирекції, порушення в господарській діяльності, неефективне використання державного майна, яке перебуває на балансі Київської міської дирекції, що призвело до збитків підприємства.

Андрій Хорошевський
Крім того, Хорошевський не мав права займати керівну посаду в держпідприємстві, бо мав статус адвоката. Влаштовуючись у 2012 році на посаду, він приховав це. Факт адвокатського статусу Хорошевського підтвердився даними реєстру адвокатів міста Києва - видане йому в 2010 р свідоцтво №4134 було дійсним. Суміщення адвокатської діяльності з роботою на посту директора держпідприємства заборонено Законом «Про адвокатуру» т.к. створюється можливість для отримання корупційних доходів під виглядом адвокатських гонорарів.

Втім, у ті лихі часи питаннями законності ніхто не морочився. При призначенні луганського юриста Хорошевського керівником Київської дирекції, регіонали вчинили невигадливо: без підстав звільнили С.М.Скляренка - одного з найавторитетніших поштовиків, який багато років ефективно керував цією дирекцією. Звільнили зухвало і без всяких аргументів - адже потрібно було влаштувати дружка сина президента.

Як фахівець із розкрадання державної власності Хорошевський певний час був затребуваний і до «революції гідності» відчував себе спокійно, адже був адвокатом «Сім'ї» і другом Віктора Януковича-молодшого. Після того як дах Хорошевського втік до Росії, злодійкуватого юриста, який не тямив у поштових послугах але добре організовував корупційні схеми, негайно звільнили.

Антон Карманов
Правою рукою Хорошевського і розробником цих корупційних схем був начальник юридичного відділу Київської пошти Антон Карманов. Не піддається обліку кількість судових справ, які навмисно програв цей «захисник» «Укрпошти» в інтересах приватних осіб та комерційних структур. Дивним чином Карманов не виграв на користь «Укрпошти» майже жодного спору! Завдяки йому держпідприємство позбулася майна і фінансових коштів на десятки мільйонів гривень. Сьогодні у матеріалах судових справ, в яких брала участь Київська «Укрпошта», виявляються зникнення і підробка документів. Якби Карманова і Хорошевського вчасно не звільнили, вони своїми шахрайськими корупційними схемами розорили б підприємство і розікрали його по шматках. Багато їх шахрайств розкрилися лише недавно, але прокуратура вже ними займається.

Юлія Поліщук
Сьогодні ці ставленики Януковича, вирішивши, що їх час прийшов, намагаються повернутися на підприємство. Як і колишній фінансовий директор Юлія Поліщук, проти якої також готується подання до прокуратури. Свого часу вона зуміла прокрутити дуже вдалу для себе фінансову махінацію з валютними коштами підприємства, в результаті чого «Укрпошта» втратила на валютному курсі близько мільйона гривень. Загалом, збитки, які спричинила Укрпошті Юлія Поліщук, оцінюють на суму близько 40 млн гривен. 30 грудня 2013 року (в передостанній день року!) Поліщук підписала кредитні договори з ПАТ «ВБР» на технічний розвиток підприємства в 2013 році (!) на загальну суму 22,9 млн. доларів США, з якої використано 8,5 млн. доларів США (74,2 млн грн) на поточні видатки у 2014 році, що стало прямим порушенням цільового призначення кредиту. Юлія Поліщук веде блог в Фейсбуці "Адміністратор Громадська рада Укрпошта" (сейчас он называется Ukrposhta Live) в якому постійно поливає брудом керівництво держпідприємства.

Вовк
Геннадій Вовк
Не полишає спроб зайняти керівну посаду на «Укрпошті» колишній заступник генерального директора держпідприємства Геннадій Вовк (червень 2012-го – квітень 2014 року). Вовк Геннадій Валерійович народився 1982 року в м. Артемівськ, Донецької обл. До 2012 року фармацевт, провізор - працював в фармацевтичних компаніях, що здійснюють реалізацією медичних препаратів. За всіма місцями роботи мав дуже негативні відгуки в інтернеті - в основному щодо невиплат заробітної плати та шахрайства. З 2012 - директор департаменту кур'єрської доставки; менш ніж за місяць - заступник директора «Укрпошти» з торгівлі. Працевлаштований на держпідприємство за рекомендацією Оксани Плотникової - на той час генерального директора українського державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта». З Геннадієм Вовком Оксана Плотникова була знайома давно - у 2007-2009 роках вона працювала головою правління ВАТ «Біофарма», а Вовк працював її заступником з маркетингу. Через відділення «Укрпошти» Вовк організовував торгівлю контрафактним алкоголем і простроченими медпрепаратами. За цим фактом розслідується кримінальна справа. З 2005 року Геннадій Вовк здійснював діяльність як фізична особа-підприємець (ФОП) навіть в той час коли перебував на керівній посаді в державному підприємстві «Укрпошта».  Працював на відкатах, брав участь у вимиванні грошей держпідприємства через фіктивні фірми.

Прокуратура також буде розбирається з їх спільниками, що залишилися на підприємстві і які займаються в буквальному сенсі диверсіями проти «Укрпошти». Нещодавно їм вдалося покласти сервер, на якому була розташована система фінансового управління. Зловмисники явно намагалися зірвати виплату заробітної плати - щоб викликати невдоволення співробітників «Укрпошти» керівництвом. Зараз ці люди встановлені і відсторонені від роботи. З'ясувалася, що пов'язані з ними фірми-прокладки присутні чи не в кожному договорі на поставку та обслуговування обчислювальних засобів. Одна зі «своїх» компаній обслуговує і сервера, які «раптово» лягли. 

Зрозуміло, що завести на «Укрпошту» ці компанії було неможливо без змови з деякими відповідальними працівниками, які організовували тендерні закупівлі і прописували умови тендерів виключно під ці «свої» компанії. Визначити цих корупціонерів не склало труднощів, тим більше ці люди «засвітилися» раніше, зірвавши ряд тендерів, в яких «потрібні» компанії не перемагали.

Зараз це корупційне угруповання, що складається з колишніх і нинішніх злодійкуватих співробітників, які висмоктали з «Укрпошти» не один десяток мільйонів гривень, всіма силами опирається і намагається зганьбити тих, хто веде боротьбу з корупцією.

Навіщо вони це роблять - незрозуміло, адже замість того щоб сидіти тихо і не привертати до себе уваги, корупціонери домоглися лише порушення проти себе кількох кримінальних справ за фактами їх злодіянь. Не відомо, чи опиняться ці люди у в'язниці, але на «Укрпошту» ім дорога замовлена, а всі їхні злочини будуть розслідувані і доведені до суду.

Юлія Бурбака
http://ukrpochta.blogspot.com/2015/03/ukrpost-korupcija.html

Комментариев нет:

Отправить комментарий