Прокинутися знаменитим після ефіру на телебаченні більше неможливо. Побудова бренду – трудомісткий і тривалий процес
Бажання мати персональний бренд стало модним. Хоча багато хто так і не розуміє, для чого їм це потрібно. Але будь-який тренд потрібно використовувати з користю для себе. Згідно з дослідженнями, кожного дня ми контактуємо з 7 тис. брендів – в офлайні, онлайні і навіть у думках. Отже, сильний персональний бренд допомагає посилити ваш вплив на вибір потенційного покупця (або аудиторії), а також здобути лояльність з боку партнерів і клієнтів.
Пропоную чек-лист з п'яти правил, про які варто пам'ятати, вибудовуючи особистий бренд.
Гра на перспективу
Будувати персональний бренд – це забіг на довгу дистанцію. Не варто чекати на миттєвий ефект. Багато хто думає, що після ефіру або інтерв'ю у великому виданні можна прокинутися відомим. Але цього не станеться. Таке було можливе років 30 тому, але не зараз.
На створення образу та репутації експерта, підвищення впізнаваності та впливу можуть піти роки. А мінімальний термін «окупності» і тимчасових, і грошових інвестицій – півроку. І для цього знадобиться величезна, злагоджена робота цілої команди над контентом, спілкуванням із журналістами, лідерами думок, виступами на публіці і просуванням в цілому.
Крім цього, персональний бренд вимагає постійної роботи над контентом. Навіть банальне ведення соцмереж (а це не тільки пости з котиками) вимагає часу на продумування і написання постів, їхнього тестування, коментарі, спілкування з аудиторією. Багато хто починає видихатися, і ось уже пости не такі системні, активність спадає.